EVÄSTEIDEN KÄYTTÖ
Evästeiden avulla parannetaan sivuston toimivuutta ja sivuston sisältöä. Evästeiden avulla kerätään tietoa sivuilla vierailuista ja tallennetaan tietoa joka sallii meidän luoda uusia ominaisuuksia kuten vertailutyökalun. Evästeet eivät tallenna henkilökohtaisia tietoja. Löydät lisää tietoa evästeistä Yksityisyydensuoja sivulta.

Ajoneuvon sijainti

J. Rinta-Jouppi Oy, Kuopio
Volttikatu 7
70700
KUOPIO

J. Rinta-Jouppi Oy, Kuopio

Volttikatu 7
70700
KUOPIO
Puhelin : (017) 368 3000

Osaston yhteystiedot

Uudet ajoneuvot

Aukioloajat
Ma-Pe 10:00-18.00
La 10:00-15:00
Puhelin
(017) 368 3000
Jukka Raatikainen Tuotepäällikkö jukka.raatikainen@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 7120 455

Ville-Veikko Tenhunen Automyyjä ville-veikko.tenhunen@rintajouppi.fi

Puhelin:(040) 487 4535

Juho Itkonen Automyyjä juho.itkonen@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 712 0485

Vaihtoautot

Aukioloajat
Ma-Pe 10:00-18.00
La 10:00-15:00
Puhelin
(017) 368 3000
Panu Niiranen Automyyjä panu.niiranen@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 7120 456

Seppo Rissanen Automyyjä seppo.rissanen@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 7120 461

Juha Turunen Automyyjä juha.turunen@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 1624 140

Lassi Ahveninen Myyntipäällikkö lassi.ahveninen@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 7120 457

Yritysmyynti

Aukioloajat
Ma-Pe 10:00-18.00
La 10:00-15:00
Puhelin
(017) 368 3000

Rahoitus

Aukioloajat

Ma-Pe 10:00-18.00
La 10:00-15:00

Puhelin
(017) 368 3000

Huolto

Aukioloajat

Ma-Pe 07:30-16.30

Puhelin
(017) 368 3000
Ari Hynynen Jälkimarkkinointipäällikkö ari.hynynen@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 519 0618
Hannu Kapulainen Ford-huoltopalvelut hannu.kapulainen@rintajouppi.fi

Puhelin: 020 7881 320

Tero Rissanen Ford-huoltopalvelut tero.rissanen@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 712 0488

Korikorjaamo

Aukioloajat
Ma-Pe 07:30-16.30
Puhelin
(017) 368 3000
Ari Hynynen Jälkimarkkinointipäällikkö ari.hynynen@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 519 0618

Varaosat ja lisävarusteet

Aukioloajat
Ma-Pe 07:30-16.30
Puhelin
(017) 368 3000
Jarmo Antikainen Ford-varaosat jarmo.antikainen@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 712 0453

Hallinto

Aukioloajat
Ma-Pe 10:00-18.00
La 10:00-15:00
Puhelin
(017) 368 3000
Juha Mikkonen Paikallisjohtaja juha.mikkonen@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 485 6199

Asiakaspalvelu

Aukioloajat
Ma-Pe 10:00-18.00
La 10:00-15:00
Puhelin
(017) 368 3000