EVÄSTEIDEN KÄYTTÖ
Evästeiden avulla parannetaan sivuston toimivuutta ja sivuston sisältöä. Evästeiden avulla kerätään tietoa sivuilla vierailuista ja tallennetaan tietoa joka sallii meidän luoda uusia ominaisuuksia kuten vertailutyökalun. Evästeet eivät tallenna henkilökohtaisia tietoja. Löydät lisää tietoa evästeistä Yksityisyydensuoja sivulta.

Ajoneuvon sijainti

J. Rinta-Jouppi Oy, Tikkurila
Aamuruskontie 6
00750
HELSINKI / Ala-Tikkurila
Puhelin: 020 7881 280
Fax: 020 7881 299

J. Rinta-Jouppi Oy, Tikkurila

Aamuruskontie 6
00750
HELSINKI / Ala-Tikkurila
Puhelin : 020 7881 280
Fax : 020 7881 299

Osaston yhteystiedot

Huolto

Aukioloajat
Ma-Pe 07:30-17.00
Puhelin
020 7881 281
Jouni Kaunismäki Huoltoneuvoja jouni.kaunismaki@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 7120 483
Ville Ketelä Huoltoneuvoja ville.ketela@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 7120 468
Jari Lindström Huoltoneuvoja jari.lindstom@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 7120 471
Rainer Ehro Jälkimarkkinointipäällikkö rainer.ehro@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 7120 466

Korikorjaamo

Aukioloajat
Ma-Pe 07:30-17.00
Puhelin
020 7881 281

Varaosat ja lisävarusteet

Aukioloajat
Ma-Pe 07:30-17.00
Puhelin
020 7881 281
Samuli Puotsaari Tuotevastaava, varaosat samuli.puotsaari@rintajouppi.fi
Puhelin: 040 7120 467

Hallinto

Aukioloajat
Ma-Pe 10:00-18.00
La 10:00-15:00
Puhelin
020 7881 280
Tuula Helminen Autosihteeri tuula.helminen@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 351 1023
Noora Nissilä Autosihteeri noora.nissila@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 350 2811
Raila Pietilä Autosihteeri raila.pietila@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 7120 473
Juha Karvinen Hallivastaava juha.karvinen@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 712 0509
Ville Helle Hallivastaava ville.helle@rintajouppi.fi
Puhelin: (040) 351 1049

Uudet ajoneuvot

Aukioloajat

Ma-Pe 10:00-18.00
La 10:00-15:00

Puhelin
020 7881 280
Tuula Kvick Automyyjä tuula.kvick@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 712 0469

Ari Tallbacka Automyyjä, Tuotepäällikkö ari.tallbacka@rintajouppi.fi

Puhelin: (0500) 452 691

Tony Weckström Automyyjä tony.weckstrom@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 7433 333

Niko Vanhanen Automyyjä Hyötyajoneuvot niko.vanhanen@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 7120 472

Jukka Torikka Automyyjä Hyötyajoneuvot jukka.torikka@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 7120 496

Jarmo Pääkkönen Paikallisjohtaja jarmo.paakkonen@rintajouppi.fi

Puhelin: (0400) 607 727

Vaihtoautot

Aukioloajat

Ma-Pe 10:00-18.00
La 10:00-15:00

Puhelin
020 7881 280
Harri Paavola Kehitysjohtaja harri.paavola@rintajouppi.fi

Puhelin: 040 548 0700

Juha Hyrkäs Automyyjä juha.hyrkas@rintajouppi.fi

Puhelin: (050) 3889 887

Jani Pahla Automyyjä jani.pahla@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 350 2813

Sami Torppa Automyyjä sami.torppa@rintajouppi.fi

Puhelin: (040) 486 3546

Yritysmyynti

Aukioloajat

Ma-Pe 10:00-18.00

La 10:00-15:00

Puhelin
020 7881 280

Asiakaspalvelu

Aukioloajat

Ma-Pe 10:00-18.00
La 10:00-15:00

Puhelin
020 7881 280